درباره ما

شرکت ویرا صنعت ماموت در سال 1389 و برپایه تجارب مدیران خود با هدف ارائه ی خدمات فنی- مهندسی و بازرگانی به صنایع سنگین (نفت و گاز، پتروشیمی، فلزات آهني و غير آهني، سیمان، معدن، نیروگاه، خودروسازی، مواد غذایی، داروسازی و انرژی) تاسیس شده است. این شرکت در دپارتمان های مجزای ( جرثقیل، برق و ابزاردقیق، تجهیزات ضدانفجار، شیرآلات و اتصالات) در حال ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد.

نیازسنجی، مشاوره، تأمین، نصب و راه اندازی و حضور در پروژه های بهینه سازی سامانه های موجود درصنعت جهت افزایش بهره وری و ایجاد ارزش افزوده، گسترش روابط حرفه ای با مشتریان و توجه  به ارزش های مطلوب آنها با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی به عنوان اهداف اصلی این شرکت شمرده شده و این امر سبب گردیده تا رضایت مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات جلب شود.

همچنین تأمین کنندگان خارجی و داخلی نیز در کلیه تعاملات خود، ماموت را شریکی امین و حرفه ای می دانند و این اطمینان روز به روز برقدرت تصمیم گیری های تجاری و بازرگانی می افزاید.

ماموت با تجهيز منابع انساني، سخت افزاری، نرم افزاری و تعامل هرچه بيشتر با صنعتگران و مصرف كننده محصولات و خدمات شركت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش، توانسته است سهم قابل توجهي از بازار هدف را به خود اختصاص داده و برای 5 سال آينده، افزايش 20% از سهم بازار را هدف خود در نظر گرفته است.

شرکت ویرا صنعت ماموت ضمن کسب موفقیت دراخذ گواهینامه‌های کیفیت و با توجه به مسائل زیست محیطی و تمرکز بر راهکارهای بهبود مستمر فضای درونی و پیرامونی کسب و کار، ضمن استفاده ازدفاتر برون مرزی خود، فعاليت هاي ذیل را درعرصه های مختلف مشاوره، تأمین، اجرا و نگهداری ارایه می نماید:

  • طراحی، ساخت و نصب انواع جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و بازوئی
  • تعمیرات و نگهداری دوره‌ای تجهیزات
  • تامین قطعات و تجهیزات
  • مشاوره فنی
  • آموزش فنی

امید است با توجه به حرکت شرکت ماموت در جهت طراحی و ساخت جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و بازوئی، این اعتماد و همکاری با صاحبان صنایع و مشاوران محترم پررنگ‌تر از قبل و در جهت خدمت به میهن عزیزمان انجام پذیرد.

خدمات ما

  1. طراحی، ساخت و نصب انواع جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و بازوئی
  2. تعمیرات و نگهداری دوره‌ای تجهیزات
  3. تامین قطعات و تجهیزات
  4. مشاوره فنی
  5. آموزش فنی

ماموریت و چشم انداز

مأموريت:
– رسالت ما؛ تامین قطعات و تجهیزات ، مشاوره و آموزش فنی ، توانمند سازی فنی ، طراحی و مهندسی قطعات و تجهیزات انواع بالابر و جرثقیل ، ارائه خدمات پشتیبانی و نظارتی تجهیزات صنعتی ، مدیریت تامین و توزیع قطعات صنعتی در حوزه های مختلف ، افزایش سودآوری وارتقای سهم بازار  ،در گستره بازار های داخلی و خارجی کشور می باشد.

چشم انداز :

– درافق درخشان 1404, شرکت ویرا صنعت ماموت با بهره‌مندی از  کارکنانی توانمند, اخلاق مدار و پاسخگو, محبوب‌ترین سازمان خدمات بازرگانی در حوزه صنعت کشور خواهد شد که رضایت ذینفعان بویژه مشتریان خود را با بهترین شیوه ممکن و نوآورانه جلب می نماید . کارکنان ما می‌کوشند تا لبخند رضایت را برلبان مشتریان نشانده و خدمات شرکت ویراصنعت ماموت را در یاد آنها ماندگار سازند.
شرکت ما با ارتقاء سطح توان رقابتی حاصل از بهبود و توسعه کیفیت خدمات و قطعات تلاش خواهد کرد تا با حضور فعال در بازارهای داخلی و منطقه‌ای کیفیت و قیمت را راهبری نماید.
اصول و ارزش های راهنما :
– مشتری مداری
– کار گروهی
– همدلی
– خلاقیت و نوآوری
– مسئولیت پذیری
– اشتیاق به خدمت
– کرامت انسانی
– توسعه نگرش برنده – برنده در تعامل با ذينفعان

AzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishGermanPersianRussian