خدمات

مشاوره

ما با استفاده از دانش اکتسابی ، گذراندن دوره های فنی و مهندسی مرتبط ، ارتباطات گسترده با شرکای تجاری اروپایی در صنعت جرثقیل نسبت به ارائه مشاوره در زمینه طراحی ، بهینه ترین انتخاب در جابجائی مواد ، تعمیرات و نگهداری ، قراردادهای پشتیبانی فنی و مشاوره تعمیرات جرثقیل می باشد.

از افتخارات این مجموعه ارائه مشاوره رایگان و استقبال از برگزاری جلسه فنی با کارشناسان شما می باشد.

نصب و راه اندازی جرثقیل سقفی

تیم مونتاژ ما در گروه های 3 نفره (برق ، مکانیک ، جوشکار) نصب و راه اندازی جرثقیل را انجام می دهد. به واسطه تجربه بسیار کارآمد، ما توانسته ایم رضایت کارفرمایان خود را پس از نصب و راه اندازی کسب نمائیم . نصب و راه اندازی جرثقیل از نصب تیر حمال شروع شده که این شرکت مطابق استاندارد  FEM 9.341  امور مربوط را انجام می دهد. پس از نصب تیر حمال ریل زیر چرخ مطابق درخواست ریل چهار پهلو یا ریل قطاری نصب خواهد گردید. استاندارد ما در این زمینه FEM 1.001 و ISO 8306 خواهد بود.

از جمله خدمات ما بازرسی رایگان پس از هر مرحله از کار با توجه به استاندارد ها و رفع پانچ می باشد . عملیات قرار گیری جرثقیل با توجه به نوع جرثقیل ها تک پل ، دو پل و یا خط مونوریل متغیر بوده و پس از برگزاری جلسه فنی (Kick of meeting) با توجه به استاندارد ISO 12488-7  قرارگیری چرخ های کلگی بر روی ریل جرثقیل صورت خواهد پذیرفت.

از مزیت های این شرکت نصب استاندارد جرثقیل می باشد که سبب کاهش خوردگی چرخ ، قرارگیری مرکز چرخ بر روی محل مناسب ، افزایش عمر مفید جرثقیل می باشد.

مرحله بعد نصب خط برق رسانی و اتصال آن به جرثقیل می باشد. تکنسین های ما با توجه به نوع خط برق رسانی ( کابل و قرقره ، قرقره تیر آهنی ، شین باز ، شین بسته) خط برق فرمان و قدرت را نصب و تست کرده سپس اتصال خط به جرثقیل صورت خواهد پذیرفت.

مرحله آخر تست و راه اندازی جرثقیل بوده که مطابق استاندارد مورد درخواست کارفرما تست استاتیک ، داینامیک و خیز پل صورت گرفته و جرثقیل تحویل دائم خواهد گردید. دوره گارانتی جرثقیلهای ما یک سال و خدمات پس از فروش ده سال می باشد.

تعمیرات و نگهداری ، خدمات پس از فروش

به منظور حفظ ایمنی پرسنل و افزایش عمر مفید تجهیزات و حصول اطمینان از صحت عملکرد بخش خدمات پس از فروش ما از مهمترین اجزاء مجموعه می باشند. تعمیرات و نگهداری در ویرا صنعت ماموت در غالب قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت و به صورت دوره ای ، فصلی ، مواقع اضطراری و یا حضور ثابت در سایت می باشد. قراردادهای مربوطه شامل تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه PM و تعمیرات و نگهداری پس از خرابی BM می باشد. سیستم عملکرد این مجموعه بر دو مبنا بازرس خارجی و یا بازرسی داخلی بنا نهاده شده است. ما با استفاده از فرمهای استاندارد در تعمیرات مدیریت کیفیت خدمات خود را تضمین می نمائیم. تمامی سوابق تعمیرات در مجموعه ما ثبت و جهت تعمیرات بعدی بهره برداری خواهد گردید.

تعمیر موتور و گیربکس ، رفع خوردگی چرخها ، تعویض راهنما سیم بکسل ، تعویض سیم بکسل ، صداگیری جرثقیل، عارضه یابی ، تعمیر کابل جمع کن ، تعمیر بالابرها ، تعویض و تعمیر ترمزها ، تعمیر و نصب قطع کن ، تعمیر ریموت کنترل Ikusi, HBC, Autonics تعمیر و نصب ضد تصادم ، تعمیرات برق ، تعمیرات اینورتر ، تعمیرات گیربکس ، تعمیر وینچ کشنده ،  تعمیر قطعات و بالابر دماگ  Demag، تعمیر قطعات و بالابر اشتال Stahl، تعمیر قطعات و بالابر ورلند  Verlinde ، تعمیر قطعات و بالابر کونه کرین Konecranes  ، تعمیرات ریموت کنترل ، تعمیر پل جرثقیل ، تعمیرات قلاب جرثقیل ، تعمیرات جهت اخذ گواهینامه تائید عملکرد جرثقیل (گواهی سلامت دستگاه) از مراجع ذیصلاح ، تعمیرات تجهیزات برقی جرثقیل  ، تعمیر و نصب تجهیزات ضدانفجار ، تعمیر و نصب بالابر ضدانفجار ،  و غیره از جمله خدمات ما می باشد.

AzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishGermanPersianRussian